YT Organic - шаблон joomla Окна

o-nas-3

Od 14 lat zajmujemy się fotografią ślubną i okolicznościową z pasją. Jesteśmy pomysłowi i kreatywni. Prace naszego fotografa zdobywały nagrody w wielu konkursach. W zespole jest grafik komputerowy z wieloletnim doświadczeniem i bogatym portfolio. Doświadczenie zdobywał w najlepszych warszawskich agencjach reklamowych. Zdjęcia i filmy które od nas otrzymacie będą przygotowane na najwyższym poziomie. Wszystkie zdjęcia poddajemy obróbce i retuszom. To samo dotyczy filmów, które realizujemy. Używamy własnych, autorskich, dopracowanych profili kolorystycznych (LUT - film, RAW - zdjęcia). Obecnie pracujemy na pełno klatkowych lustrzankach Canona 1Dx mark II, 5D mark IV, Sony a7 mark III. Jest to, do tego typu pracy najlepszy sprzęt dostępny na rynku fotograficznym. Oczywiście profesjonalne obiektywy i światło. W razie potrzeby doświetlamy także sale weselną dodatkowymi lampami błyskowymi. Do realizacji filmów wykorzystujemy lustrzanki, między innymi Canony 5D mark IV z C-LOG, 4K, 120 klatek/s, Sony A7 mark III S-LOG 4K, 120 klatek/s, Panasonic LUMIX 4K, 60 klatek/s z serii G i GH. Stabilizację obrazu zapewniają nam profesjonalne stabilizatory kamerowe Feiyu Tech AK4000, AK 2000, gimbale marki PilotFly z serii H.
Podczas zdjęć w kościele, USC, plenerowych, będziemy też używać, starych 50-60 letnich obiektywów do lustrzanek analogowych, które dają w ostatecznym rozrachunku niesamowite efekty.

Ceny, biorąc pod uwagę najwyższą jakość naszych usług, są najniższe w regionie i w kraju.

Nasz styl - fotograf:

Mój styl narzuca atmosfera i otoczenie towarzyszące uroczystości. Staram się postępować jak mój mentor Kirk Tuck, który nauczył mnie w minimalistyczny sposób osiągnąć zamierzony cel. Zwykle coś sobie narzucam, po czym staram się to co sobie wyobraziłem w najprostszy sposób pokazać na zdjęciach.

Poradnik - fotograf:

W tygodniu Waszego ślubu wysyłam e-mailem poradnik. Poradnik będzie zawierał wszystkie informacje, rady, dzięki którym, będziecie czuli się pewniej na własnym śubie, a nam, jeśli zastosujecie się do naszych rad, będzie się lepiej pracowało. Tym samym w ostatecznym rozrachunku pozwoli wszystkim cieszyć się z owoców naszej pracy.  Poradnik przygotowuje na podstawie wywiadu z Wami, DJ-em, wodzirejem lub zespołem weselnym. Wcześniej także odbywam podróż do kościoła i na salę weselną, by sprawdzić jakie będziemy mieli warunki pracy. Dodaje do niego także wiele rad z własnego doświadczenia. Wszystko na koniec jest tak przygotowane, by rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości dotyczące ślubu. Jeśli będziecie Państwo czuli potrzebę, spotkać się jeszcze przed ślubem, jestem do dyspozycji, teoretycznie o każdej porze dnia, wyłączając z tego weekendy.

Inne usługi

ChwytamChwile.pl to nie tylko fotograf, grafik, kamerzysta i dron. W swojej ofercie mamy także, makijażystkę, wizażystkę, florystkę, dodatkowego kamerzystę, skrzypaczkę, kwartet smyczkowy. Pomagamy Wam w wynajęciu wymarzonego auta, którym pojedziecie do ślubu. Ale, o tym wszystkim już na spotkaniu, lub przed podpisaniem umowy.

Dodatkowo LIVE STREAMING ślub na żywo - Facebook - HD, na naszej platformie Facebook.

Dlaczego wybierzecie właśnie nas?

Bo jesteśmy świadomi odpowiedzialności jaką nam powierzycie. Bo staramy się Was wspierać już od samego początku. Bo idzie za nami wiek i doświadczenie. Bo do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Bo nie znosimy sztampy. Bo jesteśmy kreatywni. Bo każdy nasz ślub jest inny i zdjęcia inne. Bo dostosowujemy swój styl do charakteru uroczystości. Bo nie wiemy co to rutyna. Bo obserwujemy cały czas i widzimy więcej. Bo jesteśmy elastyczni. Bo podchodzimy do wszystkiego z dużym zaangażowaniem. Bo zawsze jesteśmy uśmiechnięci i mamy dobry kontakt z otoczeniem. Bo sprawia nam to sporo radości. Bo zawsze wspiera nas najlepszy do tych celów sprzęt fotograficzny dostępny na rynku.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do współpracy - ekipa ChwytamChwile.pl

 
Chwytam Chwile

 

Kontakt

Telefon: 515 233 315
E-mail: info@chwytamchwile.pl